⭐Psí hvězdy 24.9. 2023 ⭐

⭐ 8.ročník umísťovací výstavy PSÍ HVĚZDY 2023 se už kvapem blížíííí ⭐

Jak už sám název napovídá, bude to den především pro pejsky a o pejscích. Jsou totiž našimi hvězdami, které nám rozzáří každý den. Bohužel některé psí hvězdičky vyhasínají zbytečně v útulcích. Chceme jim pomoci najít cestu ke svému člověku, se kterým by mohli zase zářit.

Jedná se o charitativní akci spolků a útulků, kteří hledají domovy psům, které mají v dočasné péči. Pejsci se prezentují jako hvězdy na červeném koberci.

Akci bude provázet celodenní rozmanitý program jak pro pejsky, tak pro jejich majitele. Tento den je určen nejen pro současné pejskaře – program je pro celé rodiny, je zábavný i poučný, probíhají soutěže o velké ceny a podpořit pejsky můžete pouhou přítomností. Každý rok se akce účastní i významné osobnosti herecké, hudební, taneční a psí psycholog.

❤️ Celý výtěžek z akce jde na charitu.

Naši dočaskoví svěřenci i útulkáčci se na vás těší a věříme, že někteří z nich díky této akci dostanou šanci na nový domov. Tento den budou všichni pejsci hvězdami! ✨

👉 Vstupné na akci je 50,- Kč.
🐾 Pořadatelem akce je náš spolek Pes nejvěrnější přítel.

A CO MŮŽETE LETOS ÚŽASNÉHO VYHRÁT? 🤩
1️⃣ @Penzion St. Leonhard v podhůří Šumavy se stává hlavní cenou slosovatelného vstupného pro Psí hvězdy na červeném koberci pro rok 2023 a dává poukaz na prodloužený víkend 3 noci pro 2 osoby a pejska.
2️⃣. letošní poukaz věnuje věrný wellness hotel Rehavital v Jablonci nad Nisou, který Psí hvězdy sponzoruje již pár let. Můžete se těšit na 1 noc pro 2 osoby i s pejsky.

Odkaz na událost.