Ailin – k adopci

Jméno: Ailin
Věk: 7 let
Snášenlivost: se psy v pohodě, není agresivní ani v případě, že na ni jiný pes útočí, kočky nevyzkoušeny, k dětem spíše větším
Nachází se: Petrovice u Karviné
Kontakt: pondělí až pátek od 16 do 19 hodin na tel. 776 378 688

Ailin je sedmiletá fenka labradorského retrívra. Když se k nám Ailin před pár měsíci dostala, trpěla opravdu velkou nadváhou, kdy měla navíc téměř 20 kilo. V dočasné péči se jí podařilo polovinu této váhy zhubnout. Se ztracenými kily jí přibyla spousta energie. Je to fenka, která potřebuje hodně pozornosti. Zbožňuje procházky, lítání za míčkem a ze všeho nejvíce miluje vodu, velmi ráda vymetá i kaluže. V dietním režimu s dostatkem pohybu bude třeba pokračovat i v novém domově. S ostatními pejsky nemá problém, je s každým kamarádka. I přesto bychom upřednostnili domov, ve kterém bude jedináčkem, má totiž ráda páníčka jen pro sebe a když to tak není, umí se ze žárlivosti pořádně rozštěkat. Ailinku také nedoporučujeme k malým dětem, když se totiž rozběhne povalí všechno a všechny, kdo jí stojí v cestě. Samotu Ailin již zvládá bez problémů. Než si ale v dočasné péči na nový režim zvykla, seškrábala pár zdí. Je proto třeba zezačátku počítat s možnými škodami a pláčem. Na procházkách zpočátku tahá, za chvíli se ale uklidní a jde ukázkově.
Pro Ailin hledáme bydlení ideálně v domku se zahrádkou a trvalým přístupem dovnitř. Není rozhodně venkovní pes. Ailinka je prostě typická labradorka, která miluje lidi a vždy když vás uvidí, přinese vám minimálně jednu botu. V případě, že se jí budete věnovat, bude vám tím nejlepším parťákem pod sluncem, ať už venku na procházkách nebo doma na gauči.

Do adopce půjde kastrovaná, očkovaná, čipovaná, odčervená, po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Místo a datum příjmu: 3.5.2022, Dubí u Teplic. Postup adopce najdete zde.