Alvin – virtuální adopce

Alvinův příběh

Alvínek k nám přišel se svojí životní parťačkou. Požádala nás o pomoc rodina majitelů, protože už se nemohla dívat na utrpení, ve kterém oba pejsci žili. Majitelé byli velmi sociálně slabá rodina, která naprosto kašlala nejen na psy, ale i na svoje děti. Pejsci neznali veterináře, kvalitní stravu, neznali pohlazení, kartáč ani hřeben nikdy neviděli.

Alvínek už je starý pes, má své stařecké neduhy, které jsou ještě umocněné celoživotní „nepéčí“. Přišel mimo jiné o mnoho zubů a pan doktor, který veterinární péči už vykonává opravdu hodně let, pravil, že psích tlamiček v takhle dezolátním stavu viděl opravdu jen pár. A přesně stejně vypadala veškerá péče u původních majitelů. Je to i inkontinentní plínkáček, takže jsme se rozhodli, že Alvínek se již nebude nikam stěhovat, svůj život v klidu dožije ve společnosti dalších dědoušků a babiček, o které se jeho doživotní teta ještě stará. Našel si zde kamaráda, od kterého se nehne a který se nehne od něho, kde brání jeden druhého před všemi a před vším a spí k sobě pevně přituleni v jednom pelíšku.

Za poskytnutí domova a úžasnou péči děkujeme Šárce.

Pokud máte zájem o virtuální adopci Alvina, neváhejte nás kontaktovat na email pnp.slil@seznam.cz.
Své příspěvky můžete zasílat na transparentní účet spolku č. 222666000/2010 a do poznámky uveďte jeho jméno. My tak budeme hned vědět, pro koho je váš příspěvek určený.

Podrobnější informace o virtuální adopci najdete v úvodním textu před alby konkrétních pejsků.
Za všechny vaše příspěvky a podporu vám moc děkujeme nejen my, ale i všichni psí dědečkové a babičky.