Aran – k adopci

Jméno: Aran
Věk: 6 měsíců
Velikost: střední, zatím cca 10 kg
Kontakt: 608 352 392, Facebook Beránková Lucie
Nachází se: Kryry
Snášenlivost: se všemi kamarád

Aranek je šikovný, inteligentní a velmi aktivní elegantní kříženec knírače.
Doma nic neničí, nemá potřebu okusovat věci, hygienu převážně zvládá – pokud se venku dostatečně uklidní, aby si vzpomněl, proč tam vlastně je 🙂. Po odchodu svých lidí z bytu si chvilinku popláče, pak je ale vzorný. Rád se tulí, vyhledává blízkost svého člověka a asistuje mu doslova u všeho. Nevadí mu jiní pejsci, se všemi je kamarád.
Na nové věci reaguje spíše smělým zaštěkáním, než útěkem. Vlak, MHD, vysavač, auto, i jiné vzruchy zvládne, a pokud má svého člověka u sebe, ustojí Aránek i armagedon 🙂.

Venku mu ještě trochu chybí jistota, značně si kontroluje svoje okolí, otáčí se za každým šelestem a okamžitě vše analyzuje. Učí se chodit na vodítku, které dosud neznal. Zatím trochu tahá, ale na tom se pracuje. Rozhodně vám rád bude dělat společnost například na celodenním výletě.

Aranek je akční pejsek, který potřebuje mimo nožek zaměstnat i hlavičku. Rád vyhoví, rychle pochopí, akorát to po něm nesmíte chtít v jeho obvyklém módu nadzvukové rychlosti. Pro Arana bude nejlepší aktivní člověk, který na něj bude mít čas i trpělivost a ukáže mu, jak být vyrovnaným uvolněným pejsek. Bude vhodný na jakýkoli psí sport vyžadující rychlost a pohotové reakce. V novém domově by určitě ocenil psího kamaráda, parťáka na bláznivé hry.

Do adopce půjde očkovaný, čipovaný, s podmínkou kastrace v dospělosti, na adopční smlouvu a za adopční poplatek 1500,-