Ares – v řešení

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou již v péči našeho spolku. Z různých procesních důvodů však zatím nemůžou být adoptováni. Může se jednat o jejich zdravotní stav, problémy se socializací atd. Dále se může jednat o pejsky, kteří byli odebráni svým majitelům nebo pocházejí z množíren a po právní stránce není celá záležitost zatím uzavřena.
Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo +420 608 203 720, kde vám poskytneme bližší informace.

Jméno: Ares
Věk: cca 1,5 roku
Velikost: střední
Nachází se: Praha

Snášenlivost: feny bez problémů, děti bez problémů, psy po opravdu opatrném seznámení – pokud na něho nevrčí, tak je pak akceptuje, menší pejsky na procházkách neřeší, k dospělým lidem je zpočátku nedůvěřivý, pokud je v kotci, má tendenci na některé lidi vrčet, na procházkách si jich nevšímá

Ares je mladý pes, který byl přijat pod spolek na darovací smlouvu po upozornění z KVS. Jedná se o křížence APBT, téměř celý svůj život trávil ve špinavém kotci, nyní se svou tetou pracují na socializaci .A jelikož je Ares velmi bystrý a učenlivý pes, tak za dobu co je u nás, udělal ohromné pokroky. Na vodítku po počátečním tahání po chvíli krásně funguje, začíná s učením základní poslušnosti a jde mu to výborně.
Vše se musí doučit a čeká ho ještě kastrace a očkování. Už teď je však jasné, že až pochopí, že lidi jsou fajn, bude to nejlepší přítel, je to totiž úžasný pes.