Arnie – virtuální adopce

1.3.2018 jsme přijali do doživotní péče spolku Arnieho.
Arnie je skoro třináctiletý dědoušek, který byl na konci roku 2017 nalezen sražený autem u silnice. Byl ochrnutý na zadní nožičky a odvezen do útulku BONA. S Arniem ihned navštívili veterináře, který Arníkovi nedával žádnou šanci na uzdravení a navrhl euthanasii. Děvčata z Bony to ale nevzdaly a Arniemu daly šanci na život. A on, jako správný borderterier, zabojoval a za několik dní začal trochu chodit. Následovala další léčba, rehabilitace a Arník začal vystrkovat růžky a prohánět kočičky, kterých v Boně mají celkem hodně. I když už nebude nikdy běhat tak jako dřív, tak ho čeká ještě krásný život.
Náš spolek se rozhodl, že si Arnieho vezme pod svá křídla jako pejska v doživotní péči a Arnie měl obrovskou kliku. Našla si ho skvělá rodina, která mu poskytla domov i s jeho handicapem. Arníček tam má mladšího kámoše, se kterým si padli do oka od samého začátku. V novém domově už má „na triku“ i svůj první skalp v podobě rozkousané tašky . Páníčci jsou skvělí, mají radost, že je Arnie živý a veselý kluk.

Arnie bude i nadále pokračovat v rehabilitacích a léčbě a všichni doufáme, že se jeho stav bude i dále zlepšovat nebo alespoň udržovat v tom stavu, ve kterém je. Je to opravdu velký bojovník a zaslouží si ještě mnoho spokojených let.

V případě Vašeho zájmu o podporu Arnieho nás neváhejte kontaktovat na emailu kristina-pnp@seznam.cz anebo pište do zpráv na Facebooku Kristině Wurstové. Své příspěvky můžete zasílat na transparentní účet spolku číslo 222666000/2010.

Jsme vděčni za každou vaši pomoc a podporu.