Arny – v řešení

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou již v péči našeho spolku. Z různých procesních důvodů však zatím nemůžou být adoptováni. Může se jednat o jejich zdravotní stav, problémy se socializací atd. Dále se může jednat o pejsky, kteří byli odebráni svým majitelům nebo pocházejí z množíren a po právní stránce není celá záležitost zatím uzavřena.
Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo +420 608 203 720, kde vám poskytneme bližší informace

Jméno: Arny
Věk: 1 rok
Velikost: do 5 kg
Nachází se: Bohuslavice
Arny je milý jezevčík, který se velmi fixuje na člověka, mazlík, skvělý parťák. Velký problém nastává v okamžiku, kdy musí zůstat sám. Trpí těžkou separační úzkostí, se kterou je ještě třeba hodně pracovat. Musí se také naučit správnému chování vůči svým psím kamarádům, ke kterým se zatím chová velmi dominantně. Vzhledem k tomu, z jakého prostředí přišel, se ale není čemu divit. Dočasná teta s ním trpělivě pracuje. Až bude mít Arník tyto problémy za sebou, bude hledat domov, na který se již teď moc těší.