Astík – virtuální adopce

Jmenuji se Astík a je mi 12 let. Žil jsem se svým starým páníčkem. Měl mi moc rád a já jeho, ale už se nějakou dobu nezvládal o mě starat. Tak si mi vzala rodina jeho syna. Ale ta se o mě starala ještě méně než páníček a nakonec se mi zbavila.
Ale víte co? Nakonec jsem měl při té smůle asi obrovské štěstí. K tetám ze spolku jsem se dostal v lednu 2019. Byl jsem hodně protivný, dlouho mi už strašně moc bolela pusinka a strašně špatně se mi jedlo. Teta, u které jsem začal bydlet, mi vzala k panu doktorovi, který zjistil, že mám v pusince veliký problém. Hodně let se mi nikdo nestaral o zoubky, takže jsem je prý měl v katastrofálním stavu a na dvou místech mi kvůli tomu úplně praskla spodní čelist. Pan doktor říkal, že je to dvojitá fraktura. Musel jsem na operaci. Čelist mi museli spojit dráty, které mám upevnéně na obruč kolem pusinky, aby mi to dobře srostlo. Představte si, že takhle budu muset chodit minimálně 3 měsíce, aby se to opravdu zahojilo. A prý budu mít trvalé následky, protože už nikdy nebudu moct kousat nic tužšího. Mám ty kosti od těch zoubků tak zničené, že by se mi mohly znovu zlámat. A to vážně nechci.
Je to divné, ale přes to všechno jsem teď zase opravdicky šťastný. Mám tetu strašlivě moc rád. Moc krásně o mě pečuje, pořád mi mazlí, chodí se mnou na prochajdy. Představte si, že mi 5 x denně krmí z ruky kašičkami z masíčka, protože jinak zatím papat nemohu. A ještě mám pro vás jedno obrovské a krásné překvapení. Tety ze spolku prý řekly, že se o mne bude spolek už napořád starat a tady co bydlím, že mám už svůj poslední a opravdovský domov. Jsem moc rád, že teta už není teta, ale mamča, a že už se nebudu muset nikdy nikam stěhovat. Moc jí miluju a ona mě a je nám spolu strašlivě fajn.

V případě Vašeho zájmu o podporu Astíka nás neváhejte kontaktovat na emailu kristina-pnp@seznam.cz anebo pište do zpráv na Facebooku Kristině Wurstové. Své příspěvky můžete zasílat na transparentní účet spolku číslo 222666000/2010.

Jsme vděčni za každou vaši pomoc a podporu.