Azurit – v řešení

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou již v péči našeho spolku. Z různých procesních důvodů však zatím nemůžou být adoptováni. Může se jednat o jejich zdravotní stav, problémy se socializací atd. Dále se může jednat o pejsky, kteří byli odebráni svým majitelům nebo pocházejí z množíren a po právní stránce není celá záležitost zatím uzavřena.
Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo +420 608 203 720, kde vám poskytneme bližší informace.

Jméno: Azurit
Věk: 17 let
Velikost: malá, 2 kg
Snášenlivost: bez problémů s pejsky, fenami, kočičkami i lidmi všeho druhu
Nachází se: Židlochovice u Brna

Azuritek je i přes svůj úctyhodný věk veselé třeštidlo plné energie a dobré nálady. Přestože je to pejsek zachráněný z množírny, moc rád se mazlí a tlapinkou velkou jako lidský prst na panička vždycky něžně poklepe, když náhodou přestane hladit. 🙂 Roky zanedbané péče je znát především na špatném stavu tlamičky – většina zubů mu už vypadla a těch pár zbývajících je pokryto silnou vrstvou zubního kamene, po jednom vypadlém zoubku se v horní čelisti vytvořila píštěl (průchod) do nosní dutiny – je třeba ho krmit pouze granulkami odpovídající velikosti, aby se potrava nedostávala do dýchacích cest. Bohužel plastika patra, ultrazvukové čištění zubů či kastrace pod anestezií je již kvůli věku a šelestu na srdíčku nepřípustná.

Azurek bude hledat domov, kde se zamilují do jeho úsměvu, velikých věčných očí a poskytnou mu láskyplnou péči a měkký teplý pelíšek alespoň v těch posledních chvílích jeho psího života.