Bambi – k adopci

Jméno: Bambi
Věk: 11let
Velikost: 11 kg
Snášenlivost: Klidní menší psi, feny a kočky nevadí, z větších psů i fen má buď strach nebo se snaží být dominantní, ale soužití je možné. Děti když mu dají osobní prostor. V dočasce žil s malou fenkou, větším psem a kočkou.
Nachází se: Kadaň, Ústecký kraj
Kontakt: tel. 721113018 (přes všední den spíše SMS), fb Petra Zítová

Bambi je bojácný pejsek, kterého se musel majitel vzdát z důvodu separační úzkosti, která vadila sousedům. Separační úzkost se pomalu odbourává, pomáhá zvířecí kamarád. Nejlepší by ale pro něj byl baráček nebo hodně klidná lokalita, kde by lidem nevadilo že štěká. V novém prostředí bude ze začátku bázlivější, tak budoucí páníčci musí být milující a mít trpělivost. Pak až se rozkouká jim ukáže jak miluje ňamky, procházky a mazlení. Nejradši spí v objetí páníčka a dělá mu společnost všude, kde to jde. Hygienu zvládá špičkově, ale pořád je to pejsek a ze začátku trošku značkuje. Bambi má také ale rád svůj klid, také už není nejmladší. I přes svůj věk má ale dost energie a lásky na rozdávání.
Do nového domova půjde odčervený a očkovaný, čipovaný, po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek. Pokud máte zájem, napište nejprve SMS na výše uvedené telefonní číslo nebo mail, a dočaskářka se Vám ozve hned, jak bude moci.

Postup adopce najdete na zde.