Bart – v řešení

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou již v péči našeho spolku. Z různých procesních důvodů však zatím nemůžou být adoptováni. Může se jednat o jejich zdravotní stav, problémy se socializací atd. Dále se může jednat o pejsky, kteří byli odebráni svým majitelům nebo pocházejí z množíren a po právní stránce není celá záležitost zatím uzavřena. Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo +420 608 203 741, kde vám poskytneme bližší informace.

Jméno: Bart
Věk: 4,5 roku
Velikost: střední, cca 22 kg
Snášenlivost: se psy se teprve učí správně komunikovat, zatím preferuje spíše fenky, děti nevyzkoušeny
Nachází se: Vojkovice (Jihomoravský kraj)

Bart byl naučený žít na zahradě, kde znal pouze svůj kotec. Sice mu nechybělo jídlo, ale celý jeho dosavadní život mu chyběl kontakt jak s lidmi, tak s jinými pejsky. Nyní se všemu učí. Lidem začíná věřit a rád se přijde pomazlit, i když je to spíš takový bojínek a nedůvěra. Učí se také tomu, co jako pejsek smí a co ne.
Bártík potřebuje jasné hranice a pravidla, která bude moc rád dodržovat. Je to takový ten zásadový pejsek pro poklidný život. Nějaké zbytečné pohyby a hopsání, to není jeho doména :).

V tuto chvíli se v dočasné péči pilně všemu učí. Čeká ho také kastrace.