Bob – hledá trvalou dočasnou péči

Jméno: Bob
Věk: 8,5 roku
Velikost: 35 kg
Snášenlivost: lidi miluje, menší psi a kočky nesnese
Nachází se: Frenštát pod Radhoštěm
Kontakt: Romana Rybiarová, 773 073 309

Bob je starší psí gentleman, kříženec kanárské dogy. Jeho majitel se jednoho dne rozhodl, že už ho Bob vlastně nebaví a odvezl Boba do útulku. Tam to nesl Bob velmi špatně, nejedl, nechtěl chodit ven, ztratil zájem o život. Naštěstí se podařilo Boba dostat pod náš spolek do domácí péče skvělé dočaskové tety a Bobovi se vrátila chuť do života.

Je to nesmírně hodný a vděčný pes, který miluje lidi. Kočičky a menší pejsky ale nemusí, takže ideální by pro něho bylo, aby byl v rodině jedináčkem. Miluje procházky a ještě více mazlení doma v teple. Nepřišel k nám v nejlepším výživovém stavu, protože v útulku opravdu rezignoval i na jídlo, takže na jeho dokrmení se intenzivně pracuje a Bob to přijímá přímo s nadšením :-D.

Je to už opravdu starší pán, takže se u něho objevují i zdravotní problémy. Na obou očích má zbytky zraku, což ho ale nijak neomezuje, protože se, jako každý špatně vidící nebo slepý pes báječně orientuje, podle ostatních smyslů. Je třeba u něho pravidelně kontrolovat srdíčko a má již i naprosto pochopitelné problémy s velkými klouby. Proto jsme se rozhodli, že Bobovi najdeme trvalou doživotní péči, tedy pro Boba nádherný domov v teple, kde si bude naplno užívat lásku a péči svého člověka nebo rodiny, ale veškeré náklady, které s ním budou spojené, bude hradit spolek Pes nejvěrnější přítel z.s.

Najde tedy náš nádherný Bob na stará kolena svého Anděla, který dokáže dát spoustu lásky i starému pejskovi?
Domu půjde očkovaný a čipovaný. Kastrovaný není a v jeho věku a při jeho zdravotním stavu kastraci veterinář již ani nedoporučuje.