Bob – virtuální adopce

Bob je kříženec kanárské dogy, je to už dědoušek. Kdysi měl svého majitele, ale tomu začal být na obtíž. Ztrácel zrak, přestávaly mu sloužit klouby, a tak majitel milého Boba sebral a odvedl do útulku. Co taky se starým a nemocným psem LBoba zrada majitele a pobyt v útulku naprosto zlomily. Přestal jíst, ztratil zájem nejen o procházky, ale prostě o všechno. Bob vzdal život.
Naštěstí se nám povedlo vzít Boba k nám pod spolek do domácí péče jedné z našich dočaskářek. Láska a péče znovu Bobovi vrátila chuť do života. Přibral, začal se radovat z procházek, her a ostatních oblíbených psích radostí. Zrak se mu již nevrátí – ale Bob se s tím naučil krásně fungovat. Klouby také nenarostou nové – ale má perfektní stravu a potravinové doplňky, které mu tuto situaci ulehčují A co víc, jakmile trochu nasvalil, zvládá i delší procházky. V poslední době ho začalo zlobit srdíčko a zůstává v pravidelné péči kardiologa.
Bob se u své dočasné tety cítí naprosto doma, nemá problémy s orientací, rodinu miluje, oni milují jeho. A jak myslíte, že to dopadlo? Celá rodina se rozhodla, že Bob už o dům dál nepůjde. Zůstává v doživotní péči spolku a svůj život dožije tam, kde se cítí dobře, kde to považuje za své doma a kde znovu našel radost ze života.
Za doživotní péči moc děkujeme Romaně Rybiařové.

V případě Vašeho zájmu o podporu Boba nás neváhejte kontaktovat na emailu kristina-pnp@seznam.cz anebo pište do zpráv na Facebooku Kristině Wurstové. Své příspěvky můžete zasílat na transparentní účet spolku číslo 222666000/2010.

Jsme vděčni za každou vaši pomoc a podporu.