Burák – rezervovaný

Jméno: Burák
Věk: 3 roky
Velikost: 20 kg, v kohoutku cca 40 cm
Snášenlivost: se psy i fenami, kočky také v pohodě
Nachází se: Praha
Kontakt: Mirka Milojkovič, tel. 725 542 000

Burák je mladý, velmi přátelský psí kluk, který miluje lidskou společnost a mazlení. Do spolku jsme ho přijali poté, co byl 2 x vrácen z adopce do útulku (ani v jednom případě to nebyla jeho chyba), kde po psychické stránce velmi sešel a přestal i jíst. Bylo třeba Buráčkovi pomoci a tak byl náš spolek osloven s prosbou o umístění do dočasné péče. Burák se vlastně skoro hned začlenil do nové dočasné smečky a krásně zde funguje. K lidem je velmi kontaktní a váží si jejich přítomnosti. Krásně chodí na vodítku a procházky si užívá, miluje běh. Protože je v současné době na hranici podvýživy, tak nepodniká náročné fyzické aktivity a túry, do budoucna na to ale určitě bude mít sílu i naturel.
Na povely zatím moc nereaguje, miluje však mlsky a umí za ně být velmi pozorný, proto další výcvik bude jistě hračkou.
Pro Buráka hledáme, vzhledem k jeho krátké srsti, domov uvnitř domu či bytu. Preferujeme domov se psím parťákem, Burák s ním bude jistější a věříme, že mu pomůže překonat případnou separační úzkost.
Rozumné děti, které ví, jak se ke zvířátkům chovat, také nevadí.
Do adopce půjde očkovaný, čipovaný, kastrovaný a odčervený po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.