Čiko – rezervovaný

Jméno: Čiko
Věk: 6 let
Velikost: malý
Snášenlivost: všechny feny i psi ano, kočky ano, je velice přátelský s každým zvířecím kamarádem; děti, které už ví, jak s pejsky zacházet – ano
Nachází se: Ústecký kraj, Kadaň
Kontakt: 721 113 018

Čiko je čivavák z Časlavské kauzy, který si vlivem „péče“ předchozího majitele ponese do nového života pár zdravotních neduhů, které pro něj naštěstí nejsou nijak zásadní. Musely mu být odstraněny skoro všechny zoubky, ale v současné době už má vše zahojené a krásně papá i granule. Trpí také šedým zákalem v obou očích, na to bude muset brát budoucí páníček zřetel. Důsledkem špatného zraku je na nových místech a s novými lidmi nejistý. Je tedy nutné ho vždy venčit na vodítku!! Čiko má procházky rád, ale na ty delší moc není, nejraději tráví svůj čas v dosahu svého človíčka, tedy doma na gauči. Je to gaučový pejsek a velký pohodář. Miluje společnost ostatních zvířátek a cítí se mnohem bezpečněji se psím parťákem. K neznámým lidem je zpočátku nedůvěřivý, ale po seznámení si vyžaduje pozornost. Manipulace s ním je velmi snadná, spolupracuje a nekousne. Samotu zvládá tak, že spí a v klidu čeká na návrat svého dvounožce. Hygienu ještě piluje, ale 8 hodin už vydrží bez nehody.

Čiko bude oddaným společníkem, vděčným za každé pohlazení a lidskou společnost. Čeká ho sice ještě operace kýly, ale poté mu už nic nebude bránit odejít do nového domova. Budeme pro něj hledat nový domov nejlépe v domečku se zahrádkou. S lidmi, kteří s ním budou většinu času doma. Za případného psího parťáka by byl moc rád.

Do adopce půjde odčervený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný, po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Datum a místo příjmu: 11.2.2022, Čáslav. Postup adopce najdete zde.

Za krásné fotky děkujeme fotografovi Lucie Solčanská Photography.