Coco – v řešení

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou již v péči našeho spolku. Z různých procesních důvodů však zatím nemůžou být adoptováni. Může se jednat o jejich zdravotní stav, problémy se socializací atd. Dále se může jednat o pejsky, kteří byli odebráni svým majitelům nebo pocházejí z množíren a po právní stránce není celá záležitost zatím uzavřena. Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo +420 608 203 741, kde vám poskytneme bližší informace

Jméno: Coco
Věk: 1 rok
Velikost: malá, kříženec jorkšírka a lhasa apso ( 4,2 kg)
Snášenlivost: po seznámení s pejsky je snášenlivá, naopak u nich hledá oporu, velmi bojácná a ustrašena fenka, děti zatím nevyzkoušené, ale vzhledem k její psychice a velikosti, tak k úplně malým dětem ne.
Nachází se : Jesenice u Prahy

Coco je fenka ze zrušené množírny a to sebou nese i určitá omezení. Jedná se o velmi bojácnou fenku, která má před sebou velký kus práce. Vše se musí naučit, ať už chůzi na vodítku, hygienu, soužití s člověkem. Krom psychické stránky se u své tety dává dohromady i po fyzické stránce, má za sebou akutní kastraci z důvodu mukometry, čeká ji operace obou patel, na kterých má luxaci. Po zaléčení a psychické stabilizaci budeme hledat domov, kde bude budoucí páníček pokračovat v jeji postupně socializaci. Je potřeba myslet na to, že byť je Coco krásná a roztomilá, je to pejsek s minulostí a nebude vhodná pro každého.