Dáša – k adopci

Jméno: Dáša
Věk: cca 12 let
Velikost: malá 34 cm v kohoutku, 6 kg
Snášenlivost: bez omezení
Nachází se: Kostelec nad Černými lesy
Kontakt: 725 542 000

Ahoj všem, jmenuji se Dáša a jsem kamarádka Sáry (je to moje nejka, ale naše cesty se teď asi budou muset rozejít, protože do adopce nás společně asi nikdo nechce, když už jsme na sítích skoro půl roku a tetě pořád nikdo nevolal).
Je mi 12, takže už mám leccos za sebou (jsem moudrá a už tolik nevyvádím), ale určitě toho ještě hodně zvládnu. Jsem jemná a snášenlivá, za ničím a za nikým se nehoním, všechny a všechno snáším (jsem ideální). Trošku hůř slyším (věk se neošálí), a tak mi možná bude chvíli trvat, než zareaguji tak, jak je potřeba. Moc ráda se ale mazlím, nevynechám jedinou příležitost, a hrozně si to užívám. Trochu se krčím, když mám dostat obojek, ale na vodítku mi nevadí být (i když teda běhám sem a tam, takže mě raději nepouštějte). Procházky zbožňuju, když spolu budeme chodit někde, kde je to klidnější, budu úplně šťastná. Doma se chovám ukázkově, vzorně čekám, dokud nepřijdete, nic neohryzávám a venčící potřeby si nechávám na ven, takže se nemusíte bát nečekaných překvapení. Mám raději klid, takže bych chtěla k někomu, kdo má oplocenou zahrádku (ale můžu bydlet i v bytě), ale ocením hlavně prostředí, kde se mnou nebude o přízeň soupeřit nikdo další (další zvířátka nebo malé děti).
Dáša v dočasné péči podstoupila operaci zhoubného nádorku v meziprstí. Následně další podrobné vyšetření zaměřené na případný onkologický problém v těle. Naštěstí se zdá, že jsme vše podchytili včas a žádný jiný nádor nikde nemá. Nicméně musí chodit na pravidelné kontroly.

Do adopce půjde odčervená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná, po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Postup adopce najdete zde.

Za krásné fotky děkujeme fotografovi RADEKPRUSA.com.