Dračinka – v řešení

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou již v péči našeho spolku. Z různých procesních důvodů však zatím nemůžou být adoptováni. Může se jednat o jejich zdravotní stav, problémy se socializací atd. Dále se může jednat o pejsky, kteří byli odebráni svým majitelům nebo pocházejí z množíren a po právní stránce není celá záležitost zatím uzavřena.
Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo +420 608 203 720, kde vám poskytneme bližší informace.

Jméno: Dračinka
Pohlaví: fena
Věk: 2 roky
Místo pobytu: Litoměřice

Dračinka (Nelinka) je hodná a mazlivá fenka (cca 7kg), která miluje lidi. Byla odebrána z nevhodných podmínek, kde byla zavřená v kleci. Udělala již obrovský pokrok jak v hygieně tak v socializaci. Zjistila už, na co jsou hračky a ráda si s nimi hraje. Momentálně žije v domácnosti s kočkou a fenkou. Má však tendenci si svou dočasnou tetu přivlastňovat pro sebe a proto je u ní potřeba důraznosti a důslednosti. Samotu zvládá bez problému. Pouze, když je někdo za dveřmi nebo zvoní, tak štěká.