Dračinka – v řešení

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou již v péči našeho spolku. Z různých procesních důvodů však zatím nemůžou být adoptováni. Může se jednat o jejich zdravotní stav, problémy se socializací atd. Dále se může jednat o pejsky, kteří byli odebráni svým majitelům nebo pocházejí z množíren a po právní stránce není celá záležitost zatím uzavřena.
Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo +420 608 203 720, kde vám poskytneme bližší informace.

Jméno: Dračinka
pohlaví: fena
věk: 2 roky
místo pobytu: LITOMĚŘICE

Dračinka (Nelinka) je hodná a je ráda středem pozornosti. Už zjistila, na co jsou hračky a ráda si s nimi hraje. Hygienu má zvládnutou, a když náhodou potřebuje např. v noci na záchod, tak si zajde na podložku. Ráda se mazlí, drbe a pořád olizuje. Začala se u ní projevovat žárlivost. Momentálně žije v domácnosti s další fenkou. Bohužel se od ní naučila štěkat a vyjíždět po lidech. Dočasná teta teď pracuje na odbourávání tohoto neduhu. Na své dočasné tetě je závislá a pořád za ní chodí. Když zrovna není teta doma, tak si hlídá jiného člena rodiny, od kterého se také nehne na krok. Sama si chodí pro pohlazení.