Earl – k adopci

Jméno: Earl
Věk: odhad veterináře 10 let
Velikost: malý
Kontakt: Aneta Beitlerová tel: 777 009 788
Nachází se : Praha
Snášenlivost: děti, fenky a psy ano, kočičky nemáme vyzkoušené

Earl je zhruba desetiletý kříženec jorksirskeho teriéra, který se dostal pod spolek Pes nejvěrnější přítel jako nalezenec, o kterého se nepřihlásil majitel.
V dočasné péči dostal Earl náležitou veterinární péči, podstoupil čištění zoubků, kastraci, operaci kýly a nyní už dovádí jako kdyby to byl mladík, jediným ukazatelem stáří je pro něho počínající zákal očí, který ho však v ničem nelimituje a jeho stav je adekvátní k věku, jinak je Earl na svůj věk aktivní a čiperný pejsek. Má moc rád procházky, mazlení a hry. Má naprosto zvládnutou hygienu, doma vydrží čekat na páníčka, než přijde domů z práce, po dobu nepřítomnosti nic neničí a ani neštěká. Je vhodný jak do bytu, tak do domku se zahrádkou, ovšem s přístupem do domu, určitě ne k celoročnímu pobytu mimo dům.
Může být společníkem jak ke starším lidem, kteří se mu budou věnovat, tak do rodiny k dětem, které již však ví, že pejsek není hračka a umí se k pejskům chovat. Pokud Vás Earl zaujal a chtěli by jste mu poskytnout milující domov, neváhejte se obracet na telefonní kontakt uvedený v popisu.

Earl půjde do nového domova kastrovaný, čipovaný, očkovaný, odčervený, po podpisu adopční smlouvy, adopční poplatek činí 1500 Kč.