Earl – v řešení

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou již v péči našeho spolku. Z různých procesních důvodů však zatím nemůžou být adoptováni. Může se jednat o jejich zdravotní stav, problémy se socializací atd. Dále se může jednat o pejsky, kteří byli odebráni svým majitelům nebo pocházejí z množíren a po právní stránce není celá záležitost zatím uzavřena.
Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo +420 608 203 720, kde vám poskytneme bližší informace.

Jméno :Earl
Věk: odhad 8 – 10 let
Velikost: malý – kříženec jorkširského teriéra
Nachází se: Praha

Byl nalezen na silnici mezi obcemi Radějovice a Herink – Praha východ. Neměl obojek ani vodítko, majitel se zatím nepřihlásil. Pod spolek byl přijat od starostky obce Radějovice, která nález nahlásila na příslušná místa, na Psího detektiva a vyvěsila letáčky po okolí místa nálezu.
Na svůj věk je to akční a veselý pes. Má ve velmi špatném stavu zuby, které budeme muset v nejkratší době řešit. Má nejspíše i začínající zákal v očích. Vše ale budeme vědět až po důkladném veterinárním vyšetření.
Psí kluky si vybírá, fenky snáší velmi dobře, na kočky nereaguje. K lidem je velmi přítulný.

Pokud se o Earla nepřihlásí jeho majitel, bude hledat nový domov.