Eimy – v řešení

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou již v péči našeho spolku. Z různých procesních důvodů však zatím nemůžou být adoptováni. Může se jednat o jejich zdravotní stav, problémy se socializací atd. Dále se může jednat o pejsky, kteří byli odebráni svým majitelům nebo pocházejí z množíren a po právní stránce není celá záležitost zatím uzavřena.
Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo +420 608 203 720, kde vám poskytneme bližší informace

Jméno: Eimy
Věk: 4-5 měsíců
Velikost: 3,5 kg
Nachází se: Klučov (okr. Kolín)

Milá, mazlivá, veselá – prostě úžasně bláznivě štěněčí. Je velmi šikovná, ráda se učí a trénuje nové věci. Hygiena ještě není úplně stoprocentní, občas se ještě nehoda stane, ale je to stále lepší a lepší. Pro pamlsek udělá všechno, zrovna tak si s vámi bude hrát s čímkoli, co jí budete házet. Miluje děti, s ostatními pejsky vychází skvěle, s kočičkami si chce hrát, takže je občas prožene, ale nikdy jim neublíží. A ta nejlepší zpráva nakonec, již brzy bude připravena k adopci.