Ejmi – k adopci

Jméno: Ejmi
Věk: 1 rok (narozena listopad 2020)
Velikost: střední 20 kg
Snášenlivost: NE K MALÝM DĚTEM!!!, vyrovnaní neútoční psi i feny ano, naopak je vyžadován psí parťák, hospodářská zvířata ne, kočky raději ne
Nachází se: Vysočina – Šachotín
Kontakt: 778 000 302

Ejmi je roční fenka x bull plemene, je velmi aktivní a proto k ní hledáme aktivní páníčky se zájmem o bull sporty. Ejmi je totiž potřeba unavit jak fyzicky, tak psychicky. Není to pejsek, který by vyžadoval vyloženě drill výcviku, ale cíleně vedenou socializaci, porozumění a výchovu. Jedná se o velmi inteligentní fenku, která se moc ráda učí novým věcem. Zpočátku je k cizím lidem nedůvěřivá, proto bude před adopcí potřeba více návštěv a seznámení. Už teď můžeme konstatovat, že Ejmi není vhodným pejskem k úplně malým dětem, stejně jako nebude vhodná k důchodcům. Opravdu potřebuje někoho, kdo se jí bude plně věnovat a nedá jí prostor k tomu, aby se nudila. V nové dočasce ji v socializaci velmi pomáhá domácí smečka, proto pro ni hledáme nový domov s vyrovnaným psím parťákem, který ji bude pomáhat chovat se jako pes.
Hospodářská zvířata moc nedává, prasátka a kozy asi nikdy nebudou její velcí kamarádi, bude však perfektním parťákem k vyrovnaným lidem. V minulosti se doma sama projevovala hlasitým štěkotem a vytím, v současné dočasce se s ostatními psy takto neprojevuje, pokud nepočítáme štěkot při příchodu dočaskářů domů. Určitě by jí vyhovovalo bydlení v domě se zahradou, na které by mohla pod dohledem člověka dovádět s druhým psem.
Pokud hledáte opravdu aktivního, někdy až hyperaktivního psího parťáka, u kterého nečekáte jen povalování na gauči, ale opravdu jste ochotni se jí aktivně věnovat a sportovat s ní, neváhejte kontaktovat její dočaskářku, která vám o ní ráda řekne více informací a probere s vámi, zda by byla Ejmi vhodným pejskem pro vás.

Do adopce půjde čipovaná, odčervená a očkovaná po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Postup adopce najdete zde.