Hačiko – v řešení

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou již v péči našeho spolku. Z různých procesních důvodů však zatím nemůžou být adoptováni. Může se jednat o jejich zdravotní stav, problémy se socializací atd. Dále se může jednat o pejsky, kteří byli odebráni svým majitelům nebo pocházejí z množíren a po právní stránce není celá záležitost zatím uzavřena.
Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo +420 608 203 720, kde vám poskytneme bližší informace.

Jméno: Hačiko
Věk: cca 5 let
Velikost: větší, mix Akity Inu
Nachází se: Drahňovice, okr. Benešov

Hačiko se k nám dostal jako téměř neudatelný a nezvladatelný pes, navíc psychicky zlomený po odložení majitelkou do útulku, kde se ze strachu projevoval agresivně. Nám však hned druhý den dokázal, že opak je pravdou. Hačiko po získání důvěry k člověku je velký mazel a miluje kontakt. Stejně tak se s ním dá dobře pracovat na poslušnosti a jako správná Akita miluje pohyb a rád si zasportuje.
Celý život žil v kotci, kde je tedy zvyklý, avšak nejlépe mu bude u domku se zahradou a budeme taktéž zkoušet, jak se projeví v bytě.
Co bohužel nezvládá je zatím přítomnost dalších psů, na které vrčí. Taktéž budeme zkoušet socializovat. Aktuálně by mu bylo nejlépe jako jedináčkovi u někoho, kdo má alespoň základní zkušenosti s tímto plemenem. Na děti je zvyklý, je kastrovaný.