Hanička a Olinka – k adopci

Jméno: Hanička ( červený šátek)
Věk 12 let
Vzrůst :malý – 3,5 kg
Snášenlivost : pejsci, kočičky, lidé
Nachází se: Neratovice
kontakt : Facebook Ilona Slánská, tel: 608 203 720

Jméno: Olinka ( oranžový šátek)
Věk: 9 let
Vzrůst : malý – 2,5 kg
Snášenlivost : pejsci, kočičky, lidé
Nachází se: Neratovice
kontakt : Facebook Ilona Slánská, tel: 608 203 720

Hanička s Olinkou
jsou dvě úžasné psí dámy, maminka s dcerou, které, jak věříme, brzy najdou společný láskyplný domov.
Fenky mají milou povahu, jsou vděčné, mazlivé, naučené žít v bytě, zvládnou samotu. Vzhledem k věku a předchozí výchově už mají své specifické potřeby.
Hanička má na jednom oku chronický zánět rohovky a již hůře slyší. Vyhovuje jí pomalé tempo života, je ostražitější, spíše pozorovatelka a nejraději tráví čas v bezpečí svého pelíšku, kde je jakožto starší dáma schopná celý den prospat. Když si získáte její důvěru, ocení každé vaše pohlazení.

Olinka je vitální, umí být hravá jako štěně, nadšeně vítá, hlídá, štěká, mazlí se… její radost poznáte na vrtění ocásku, kdy se díky své velikosti Oli vrtí celá. Po nutném lékařském zákroku jí zůstalo už jen pár zoubků, takže oběma fenečkám je nutno dávat měkkou stravu (konzervy či namáčené granule), Oli má horší hygienické návyky, kdy i přes časté venčení někdy vykoná potřebu v bytě. Fenky jsou socializované, zvyklé na procházky, s dětmi mají skvělý vztah a i další zvířata snesou, na druhé straně hlavně Hanička už potřebuje svůj klid a možnost odpočinku, proto spíše, pokud do rodiny k dětem, tak ke starším, které již nechají Haničku odpočívat.

Holčičky půjdou do nového domova očkované, odčervené, čipované, po podpisu adopční smlouvy, výše adopčního poplatku činí 2000 Kč za obě fenky.