Hugo – rezervace

Jméno: Hugo
Věk: 8 týdnů
Váha: momentálně 7 kg
Snášenlivost: psi i fenky bez problému, kočky nejsou vyzkoušeny, k rozumným dětem, které vědí, jak se k pejskům chovat, ano.
Manipulace: bezproblémová
Nachází se: Brno
Kontakt: Petra Zambova-Fb, tel. číslo: 608571535

Ahoj,

jmenuji se Hugo a jsem takový černo-bílý miloučký ňouma. Je teda pravda, že na své jméno si teprve zvykám, ale vždyť jsem ještě štěndo, tak to dá rozum. Momentálně jsem u dočasné tety, která mě učí hygieně, chůzi na vodítku (to říkala teta, že mi fakt jde) a vůbec všemu co by správný pes měl umět. Říká, že jsem moc šikovný. V dočasné péči jsem ještě se svým bráškou, takže případnému čtyřnohému kamarádovi, který, by mě přijal za parťáka bych se nebránil, spíš naopak. Není to ale podmínkou. S dětmi nemám vůbec žádný problém, moc rád si hraju, a když bude dvounohé mládě vědět jak se ke mně chovat, tak budu rád i za mladého parťáka. Jsem velký mazel a mám rád pohyb. Na procházkách si to špacíruju bez problémů, netahám a při zastavení si téměř vždy automaticky sedám. Jsem učenlivý a za nějakou tu dobrotu jsem ochotný udělat téměř cokoliv. Jakmile se dostatečně vyskotačím, tak se ze mě stává gaučový povaleč, když spím, tak fakt tvrdě a nejlepší je, když se mám ke komu přitulit. Na procházkách jsem si začal zvykat na ruch města, na kola, kočárky, výtah, troubení aut. Prostě na všechny zvuky, které jsou pro město typické. Zvykl jsem si i na zvuk vysavače a ani výtah už mi nedělá žádný problém. Loužička se mi doma ještě občas přihodí, ale s dočasnou tetou to trénujeme. Bobek jsem doma neudělal ani jednou. Jsem taková tvárná černá kulička s velkýma tlapkama a hledám domov, kde mě budou páníčci milovat, učit mě všemu co ještě neumím a věnovat se mi. Nejsem pes do boudy, nebo kotce. Můj vysněný domov je domek se zahrádkou a s volným přístupem do domu ke svým lidem, není to ale podmínkou, hlavní pro mě je milující páneček, který na mě bude mít dostatek času.

Váš Hugo

Do adopce půjdu odblešený, odčervený, očkovaný, po předchozí předadopční kontrole, s podmínkou kastrace ve vhodném věku a taky se pak za mě musí uhradit adopční poplatek.

Datum a místo příjmu: 19.2.2022, Kroměříž. Postup adopce najdete zde.

Děkujeme Lence, která se nám postarala o krásné fotečky Huga.
Její profil najdete zde.