Irlík – virtuální adopce

Irlíkův příběh
Maličký Irlík měl kdysi domov. Těžko říci ale jaký, protože když zestárl a začaly se u něho projevovat zdravotní problémy, začal být majitelce na obtíž. Došla proto na veterinu, kde požadovala eutanazii, aniž by měla snahu Irlíka léčit. Naštěstí narazila skvělou veterinářku, které bylo jasné, že Irlík má ještě šanci si prožít spokojené stáří a zavolala nám. A tak začal Irlíkův nový život v naší dočasné péči.
Irlík byl z důvodů zanedbané péče bývalé majitelky ve velmi žalostném zdravotním a psychickém stavu. Měl mnoho problémů, které ale bylo nutné řešit postupně. Byly chvíle, kdy jsme se báli, zda vůbec přežije. Byly dny, kdy mu bylo lépe, byly dny, kdy neměl zájem o nic. Ale díky péči své skvělé dočasné tety a pečlivosti veterinářky to Irlík zvládl. Baští sice léky, ale funguje tak dobře, že jsme v to ani nedoufali.
Díky jeho pošramocené psychice se ale každá změna projeví na jeho zdravotním stavu a tak jsme se rozhodli, že ho už nebudeme vystavovat dalším stresům ze změny prostředí a Irlík zůstává v doživotní péči své dnes už paničky Nikolky. On tam je už naprosto jednoznačně doma, je tam milovaný, opečovávaný a velice šťastný.
Za doživotní péči moc děkujeme Nikolce Šálené.
Pokud budete mít zájem stát se virtuálním páníčkem Irlíka, neváhejte nás kontaktovat na emailu kristina-pnp@seznam.cz. Můžete také poslat příspěvek na transparentní účet spolku č. 222666000/2010 s poznámkou Irlík.
Jsme vděčni za jakoukoli vaši pomoc a podporu. Děkujeme.