Ivory – k adopci

Ivory
Věk: cca 3 roky
Vzrůst: malá ( 3,1 kg kříženec jorksirka)
Snášenlivost : je snášenlivá ke psům, fenkám, kočičky nevíme, děti – vzhledem k jejímu strachu z prudkým pohybům a křiku spíše k dětem ve věku 10 a více let.
Kontakt: Facebook Kristýna Abrahámová, tel: 774363454
Nachází se: Vysoké Mýto, Pardubický kraj

Ivory je fenečka přijata pod spolek ze zrušené mnozirny ve Zlatých Horách. Za svůj život nepoznala pohlazení člověka a vše se postupně učí. Z počátku je velmi bojácná, ale postupně získává důvěru a se svou tetou udělala velké pokroky. Již krásně ovládá chůzi na vodítku a snaží se zvládat i hygienu, sem tam se ještě nějaká ta nehoda stane, ale už opravdu velmi ojediněle.
Důvěřuje více ženám, než mužům a bojí se prudkých pohybů, z tohoto důvodu upřednostňujeme spíše klidnější prostředí s již odrostlými dětmi. Ivory vydrží doma bez toho, že by něco ničila, nebo dobu bez tety proplakala. Je to takový veselý a aktivní rarášek, který, pokud jí dáte čas na to se rozkoukat a zabydlet, bude věrnou parťačkou, která se vydrží mazlit a tulit.
Ivory by v novém domově uvítala nějakého psího parťáka, který by ji nadále ukazoval, že život s lidmi je fajn a se kterým by si mohla hrát.
Před samotnou adopcí vyžadujeme alespoň jednu návštěvu na seznámení s Ivory.

Do nového domova půjde očkovaná, čipovaná, odčervená, kastrovaná, po podpisu adopční smlouvy. Adopční poplatek činí 1500 Kč.