Jack – k adopci

Jméno: Jack
Věk: 10 – 12 let
Velikost: střední – 11 kg
Snášenlivost: se všemi kamarád
Nachází se: Brno
Kontakt: tel. 606 738 825, FB Radka Plchová

Jack je cca 10ti letý kříženec špice. V roce 2017 si v útulku vybral jednu hodnou starší paní, u které si užíval radovánek a šťastného života na zahradě. Bohužel tato dobrá duše zemřela a o Jacka se starala její vnučka, která Jacka jezdila krmit na zahradu, kde do té doby žil. To ale nebylo dlouhodobé řešení, a proto se Jack ocitl u nás a hledá nový domov.

Po příchodu do dočasné péče Jack pár dnů značkoval byt, ale zřejmě to bylo dáno stresem ze změny i přítomností druhého pejska dočaskářů. Toto se po pár dnech srovnalo. Hygienu má zvládnutou jinak skvěle, vydrží bez venčení cca 9 hodin.

Pro Jacka by bylo nejideálnější, kdyby našel domov v domečku se zahrádkou, kde by mohl mít přístup do domu. Jack není žádný lovec, takže slepičky a ostatní drůbež nechává bez povšimnutí. Co se týče povelů, tak občas dělá, že neslyší a tudíž by bylo fajn, kdyby se mu věnoval někdo s pevnější rukou, kdo si to nenechá líbit a bude trvat na svém. Jack je hodně velký mazel, má rád hlazení a drbání, ale sem tam je to i bručounek.

Jack nedávno absolvoval zákrok na veterině, kdy mu bylo odstraněno osm zubů a vyčištěn zubní kámen. Takže bohužel už nemá moc zoubků, ale to mu vůbec nevadí a rozhodně mu to nebrání v chuti k jídlu. Jinak na svůj věk určitě v žádném případě nevypadá a sem tam i on sám má pocit, že je stále hravé štěně.
Na procházkách, které mimochodem Jack miluje, chodí pěkně na vodítku a v přítomnosti cizích psů neprojevuje žádnou agresivitu, spíš naopak.

Jack ke každému novému majiteli hodně rychle přilne a už by bylo opravdu načase, aby se mu našel vhodný domov s láskyplným páníčkem, který by ho nechal v klidu dožít.

Do nového domova půjde očkovaný a čipovaný a po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.