Jaspis – v řešení

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou již v péči našeho spolku. Z různých procesních důvodů však zatím nemůžou být adoptováni. Může se jednat o jejich zdravotní stav, problémy se socializací atd. Dále se může jednat o pejsky, kteří byli odebráni svým majitelům nebo pocházejí z množíren a po právní stránce není celá záležitost zatím uzavřena.
Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo +420 608 203 720, kde vám poskytneme bližší informace.

Jméno: Jaspis
Věk 4-5 let
Velikost malý cca 7 kg
Snášenlivost: děti, psi, fenky v pohodě, kočky nejsou vyzkoušené
Nachází se Praha

Jaspis je jeden z pejsků z množírny jorkširských teriérů, jedná se tedy o křížence jorkšíra nejspíš s jezevčíkem, nebo skotským teriérem. Povahově je Jaspisek velký mazel, moc rád se chodí k dočasné tetě mazlit, kdy si lehne na klín, nebo vedle ní na gauč a jako tulitko je moc spokojený. Na děti nereaguje nijak agresivně, ale vyloženě je venku nevyhledává, je stále trochu ustrašený, ale to se vše dožene. V dočasné péči ho čeká ještě úprava pately pravé nožky, kterou nešlo udělat současně při kastraci z důvodu opravy chrupu. Jaspis umí krásně chodit na vodítku, dopilovává hygienu, kdy ještě sem tam má tendence vykonávat potřebu doma, ale i to se odstraní a bude z něho úžasný pejsek, který může být parťákem i starším lidem, jelikož je velmi klidný pejsek.