Jeníček a Mařenka hledají doživotní péči

Jméno: Jeníček a Mařenka
Věk: oba 12-15 let
Velikost: 13-15 kg
Snášenlivost: nemají s nikým problém, Jeníček je družnější.
Nachází se: nedaleko Uhlířských Janovic
Kontakt: Ilona Slánská, tel. 605 140 477

Akutně hledáme domov formou doživotní péče

Tyto dva psí důchodce má náš spolek v doživotní péči již 2 roky. Měli naprosto úžasný domov, ale bohužel, v rodině se dramaticky změnila situace a museli jsme pejsky přesunout. Hledáme stejně úžasného páníčka, u kterého by pejskové již v klidu dožili.
Oba pochází otřesných podmínek, kdy jsme je převzali ze tmy a špíny jako 2 koule dredů, u kterých se ani nepoznalo, na které straně je hlavička a na které ocásek.
Mařenka je slepá, takže je díky tomuto handicapu podstatně klidnější, Jeníček je aktivní důchodce. I když i on již začíná mít problémy s klouby a páteří. Z tohoto důvodu hledáme bydlení bez schodů, ideálně domeček se zahrádkou nebo přízemní byt s přímým přístupem na zahrádku, kde se oba v klídku projdou, vyčůrají a zase půjdou do svých pelíšků do tepla. Procházky už nevyžadují, zahrádka jim ke štěstí naprosto stačí. Jsou na sebe za celý život velmi fixovaní, není možné je rozdělit, takže hledáme pouze společný domov.
Nejsou nároční, krom zahrádky jim stačí pelíšek, plná mistička a moře lásky. Převoz pejsků do nového domova zajistíme.
Zde si můžete přečíst celý jejich příběh, který známe.

Doživotní péče znamená, že pejskové budou mít u člověka láskyplný domov, ale veškeré náklady na jejich péči bude hradit spolek Pes nejvěrnější přítel z. s.