Jerry – k adopci

Jméno: Jerry
Věk: 2 roky
Velikost: střední
Snášenlivost: pouze jako jedináček, ne k malým dětem
Nachází se: Vysočina – Šachotín
Kontakt: 778 000 302
KASTROVANÝ

Nový domov vyhlíží dvouletý kříženec BOC, který by už moc rád našel domov na stálo. Jerry je, asi jako každá druhá BOC velmi aktivní a přesně takové páníčky pro něj hledáme, má trochu specifické povahové rysy, z počátku vůbec nevěděl, jak se má chovat a byl nesocializovaný, není tedy vhodný pro úplné začátečníky. Není ani vhodný k pasení ovcí, naopak hledá domov jako jedináček, bez jiných psů a zvířat. Potřebuje k sobě vyrovnaného člověka, který ho zaměstná jak fyzicky, tak psychicky. 3x denně 20 minut procházky na flexině mu jistě na vybití energie stačit nebudou.
V dočasné péči začíná projevovat velký zájem o rukáv a obrany, ale jistě by uvítal i jiný druh individuálního sportu se svým páníčkem.
Jerry má zvládlou hygienu, doma se hlasitě neprojevuje a nemá sklony k ničení věcí.
Pro Jerryho hledáme domov bez malých dětí, u aktivních lidí, kteří již mají nějaké zkušenosti s chovem psů a vědí, jak se ke psům chovat. Pro svůj temperament není ani vhodný k důchodcům.
Jerry by jistě uvítal bydlení v domku se zahradou, ale s pobytem uvnitř, určitě ne, jako živý alarm, nepohrdne ani bydlením v bytě, ale jak jsme již uváděli, budoucí majitelé na něho musí mít čas a prostor proto, aby ho unavili jak fyzicky, tak psychicky.

Jerry půjde do nového domova očkovaný, čipovaný, kastrovaný, po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Postup adopce najdete zde.

Za krásné fotky děkujeme fotografovi Michaela Silvestrová.