Jetel – rezervovaný

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou již v péči našeho spolku. Z různých procesních důvodů však zatím nemůžou být adoptováni. Může se jednat o jejich zdravotní stav, problémy se socializací atd. Dále se může jednat o pejsky, kteří byli odebráni svým majitelům nebo pocházejí z množíren a po právní stránce není celá záležitost zatím uzavřena.
Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo +420 608 203 720, kde vám poskytneme bližší informace.

Jméno: Jetel
Pohlaví: pes
Stáří: 6 let
Velikost: malá , trochu mohutnější jezevčík
Snášenlivost: feny, psy po seznámení, děti
Nachází se: Veselí nad Lužnicí

Jetel, alias Karel je pejsek v nejlepších letech, který už překonal svůj počáteční strach z lidí. Ve své dočasné péči zapracoval na socializaci a hygieně, která je nyní stoprocentní.
Samotu zvládá také, vydrží čekat, než dorazí teta domu. Dočasnou péči sdílí s domácími zvířaty, snášenlivý jak k domácím fenkám, tak psu. Zvládá chůzi na vodítku a základní poslusnost. Má moc rád pobyt venku, kde dovádí a je plný života, stejně jako pobyt v domě, kde rád odpočívá na gauči.
Byl by vhodný jak do bytu s dostatečným vyžití venku, tak k domku se zahrádkou, ale s přístupem do domu. Má moc rád lidskou společnost, určitě to není pejsek na zahradu, bez přístupu do domu. Správného parťáka může dělat jak důchodcům, tak mladým lidem s dětmi, které však musí vědět, jak se k pejskovi chovat a nesmí ho zahnat do kouta, to se stále ještě boji a jako každý pejsek se tomu brání. Veškerou manipulaci se sebou, včetně lékařských prohlídek Karlík zvládá.