Kaktus – v řešení

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou již v péči našeho spolku. Z různých procesních důvodů však zatím nemůžou být adoptováni. Může se jednat o jejich zdravotní stav, problémy se socializací atd. Dále se může jednat o pejsky, kteří byli odebráni svým majitelům nebo pocházejí z množíren a po právní stránce není celá záležitost zatím uzavřena.
Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo +420 608 203 720, kde vám poskytneme bližší informace.

Jméno: Kaktus
pohlaví: pes
věk: 2 roky
místo pobytu: Kovalovice

Kaktus je velký mazlík. Je ještě takové mimino, rád si hraje s dvěma fenkami od dočasné tety. Takže snášenlivost se psy bez problémů. Kočky rád prožene. Samotu bez lidí zvládá bez problémů, ale vždy byl zatím s nějakým psím parťákem. Umí přiběhnout na přivolání a je celkem poslušný. Hygiena se po kastraci zlepšila, před ní byl trochu problém s očůráváním rohů doma. Ale teď už je hygiena skoro stoprocentní. Je ještě potřeba zapracovat na socializaci s cizími lidmi, protože si je pořád nejistý a většinou potřebuje pár minut na seznámení. Ale i toto se už zlepšuje. Kaktusek by měl rád ve svém novém domově nějaké psí kamarády na hraní.