Kde nakoupit vánoční dárky?

Nemáte ještě nakoupené vánoční dárky? Nakupte je na e-shopech, které podporují naši organizaci.

❤️ Již třetím rokem můžete zakoupit charitativní svíčku VĚČNÉ PŘÁTELSTVÍ od raduacrystal a přispět tak částkou 49,- z každého prodaného kusu našim pejskům. Ručně vyrobená svíčka z ekologického, čistě přírodního sójového vosku, který neobsahuje žádné živočišné produkty, pesticidy a toxické materiály. Je veganský, biologicky odbouratelný a není testován na zvířatech. Aby byl dárek trvalý, jsou svíčky usazené ve přenádherných skleničkách z českého křišťálu.
Po vyhoření tak stačí sklenku umýt v teplé vodě, odstranit knot a použít třeba na něco dobrého tekutého. Sklenku můžete mýt i v myčce. Jedinečnou svíčku můžete objednávat zde.
Svíčka VĚČNÉ PŘÁTELSTVÍ

❤️ Nakupte kosmetiku a podpořte naši činnost. Nádherná přírodní mýdla, scruby na rty i na tělo Almara Soap a spousty dalších produktů na e-shopu mynooks.cz. Z každého prodaného kousku získá náš spolek 50 Kč na veterinární výlohy pejsků.
MYNOOKS.CZ

❤️ Šikovné švadlenky pomáhají pejskům v naší péči. Zakupte super praktickou tašku a 200 Kč tak darujte na veterinární výlohy našim svěřencům. Objednávat můžete na instagramu SINGULAR.
SINGULAR

❤️ V neposlední řadě můžete vybírat vánoční dárky i v našem charitativním e-shopu. Vyberete si zde nejenom produkty pro vašeho pejska, ale i pro vás – páníčka pejskaře.
obchod.pesnejvernejsipritel.cz