Kimbo – k adopci

Jméno: Kimbo
Věk: 1,5 roku
Velikost: velký, 34 kg, cca 48 cm v kohoutku
Snášenlivost: kočky a malé děti nevyzkoušeny, odrostlé děti a všechny ostatní lidi má rád
Nachází se: Praha
Kontakt: 604 316 153

Čau. Jmenuju se Kimbo a nejsem žádný „čajíček“. Ale pěkná tmavá, silná, možná někdy až trpká káva (to to moje jméno ;-)).
Jsem mlaďoch, je mi 1.5 roku a svému plemeni dělám čest. V tom dobrém (a trošku i v tom špatném, no). Potřebuju, abyste mě zaměstnali, potřebuju úkoly, zábavu, učení, prostě jako dítě – vyplnit čas, abych nedělal blbiny a třeba neúmyslně (chichi) vám něco nerozkousal. Jsem zvyklý být v kleci a když mi tam dáte něco pořádného na hryzání, tak si chvíli zakňourám, jakože je to hrůza, ale pak se uklidním a jen tak si koušu do toho všeho, co mi dáte.
Musím přiznat, že teda štěkám, když něco chci. A chci pořád něco – jídlo, parťáka, něco na kousání (zas připomínám, že je to jako s dětmi) – takže někdy štěkám o kapku déle. Agresivní nejsem, menší pejsky zdařile ignoruji, na větší blafnu, ale to je tak všechno. S vodítkem jsem v pohodě, nejdřív táhnu, pak mě to přestane bavit a už jen jdu. Co teda vyloženě nedávám, je veterinář. Jako, znáte to taky ne? Panika před injekcí, zubařem… prostě mě chytne hysterie a nejradši bych nebyl a i se po něm oženu. Veškeré další podrobnosti o mě, vám moc ráda řekne moje teta Péťa, když jí zavoláte.
Když to shrnu, potřebuju na sobě trochu zapracovat, ale vím, že to zvládnu a že vám pak budu bezvadným parťákem. Moc se na to těším.

Do adopce půjdu odblešený, odčervený, očkovaný, kastrovaný, po předchozí předadopční kontrole a taky se pak za mě musí uhradit adopční poplatek.

Datum přijetí: 2.7.2022, Most. Postup adopce najdete zde.