Kira – k adopci

Jméno: Kira
Věk: 3 roky
Velikost: střední 15 kg
Snášenlivost: Psy i feny stejné velikosti bez problémů, malé pejsky nemusí. Není vhodná ke kočkám a drůbeži.
Nachází se: Čistá u Horek, okres Semily
Kontakt: 608 075 699

Ahoj a dobrý den všem prima lidem!
Jsem bezva pejsek s bezva jménem, jmenuji se Kira. Ráda bych Vám o sobě něco málo napsala. Hledám totiž domov a chtěla bych aby budoucí páneček věděl jaká jsem. Co mě baví, co se mi líbí a co naopak „nemusím“?
Jsou mi asi dva, nebo možná tři roky. Mám za sebou život, na který nevzpomínám ráda. Opuštěná, nemilovaná, nemocná (zánět obou uší mě setsakramentsky potrápil) a ve studeném kotci. No řekněte, kdo by takhle chtěl žít…
Přesto (nebo právě proto) jsem se nevzdávala naděje na lepší časy a nakonec se mi na ně i zablýsklo! Uši už mě netrápí a zvládla jsem i kastraci – bříško už mám úplně zahojené. Nic mi tedy nebrání vrhnout se po hlavě do všeho pěkného, co mě čeká.
Jsem mladá a aktivní, takže bych moc ráda k lidem, kteří se stejně jako já rádi hýbou a mazlí, to je taky důležité, na to nesmím zapomenout. Když budou mít děti, vůbec mi to nebude vadit, ale raději nějaké starší (s miminy totiž není žádná psina a psinu já mám moc ráda). Taky se moc ráda různě pitvořím a dělám různé ksichtíky.
Doma jsem fakt moc hodná, nic neničím. Hygienu zvládám taky bezvadně, ale chodím se raději častěji venčit. Kdybych našla páníčky, co mají zahradu, tak se asi zblázním radostí (prosím ale bez drůbeže a koček, to by nefungovalo). V pohodě zvládnu velké psí kámoše, takže jeden doma by mi určitě nevadil. Zato mrňaví uňafánci mě vytáčí.
Podtrženo a sečteno, můžete-li mi výše uvedené „dopřát“, budu vaše nejlepší a nejvěrnější kámoška!

Do nového domova půjdu odčervená, očkovaná, kastrovaná a čipovaná, po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Datum a místo příjmu: 11.2.2022, Čáslav. Postup adopce najdete zde.