Kokos – v řešení

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou již v péči našeho spolku. Z různých procesních důvodů však zatím nemůžou být adoptováni. Může se jednat o jejich zdravotní stav, problémy se socializací atd. Dále se může jednat o pejsky, kteří byli odebráni svým majitelům nebo pocházejí z množíren a po právní stránce není celá záležitost zatím uzavřena.
Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo +420 608 203 720, kde vám poskytneme bližší informace.

Jméno: Kokos
pohlaví: pes
věk: 1 rok
místo pobytu: Brno

Kokosek je pravý psí puberťák, z andílka, který se nesmírně rád mazlí, tulí, žužlá si u páníčkových nohou svoji kostičku, zahrnuje páníčka pusinkami, se jak mávnutím proutku stává lumpík, který v nestřeženém okamžiku lupne něco ze stolu, jde provést kontrolu odpadkového koše a zkouší, jaké další lumpárny mu projdou. Venku je z něho pejsek plný energie, který se stále učí, že na vodítku se netahá. Díky své minulosti se teprve učí, že cizí pejsci jsou kámoši nikoli hrozba. Proto je třeba je seznamovat pomaličku, ze strachu je ochoten se po nich i ohnat. Ale jakmile dostane tu správnou šanci na seznámení, je rád, že má psího kámoše na blbnutí. Jakmile se naučí s pejsky stoprocentně vycházet, při jeho povaze bude skvělý na agility. Hygienu má zvládnutou na 100 %, samotu zvládá bez nářků a stýskání. Děti má rád a až získá trochu víc rozumu, bude skvělý parťák nejen pro ty větší, ale i pro malé děti. Určitě by uvítal domeček se zahrádkou (samozřejmě s bydlením uvnitř), kde by se mohl dostatečně vyřádit a vybít svoji puberťáckou energii. Miluje tůry, běhání a potřeboval by aktivní rodinu, která by se mu věnovala i po této stránce. Zrovna tak je třeba s ním stále pracovat na výchově, ale to s každým pejskem. Váží cca 10 kg.