Koriandr – v řešení

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou již v péči našeho spolku. Z různých procesních důvodů však zatím nemůžou být adoptováni. Může se jednat o jejich zdravotní stav, problémy se socializací atd. Dále se může jednat o pejsky, kteří byli odebráni svým majitelům nebo pocházejí z množíren a po právní stránce není celá záležitost zatím uzavřena.
Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo +420 608 203 720, kde vám poskytneme bližší informace

Jméno: Koriandr
pohlaví: pes
věk: 3 roky
místo pobytu: VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Koriandr je na svůj věk velmi klidný pejsek. K jiným psů je zpočátku nedůvěřivý, ale pokud dostane šanci a čas, tak si na ně zvykne. S lidmi problém nemá, i když u mužů mu trvá trošku déle, než se s nimi začne kamarádit. Děti přímo miluje, sám vyhledává jejich společnost. V současné době bydlí v bytě, má dva psí kámoše – velkého psa a štěndo. Samotu zvládá, nic neničí, nepláče. Je to prostě pejsek, který bude šťastný a spokojený, když bude mít blízko sebe svého člověka, který se s ním pomazlí a bude se mu věnovat.