Lara – v řešení

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou již v péči našeho spolku. Z různých procesních důvodů však zatím nemůžou být adoptováni. Může se jednat o jejich zdravotní stav, problémy se socializací atd. Dále se může jednat o pejsky, kteří byli odebráni svým majitelům nebo pocházejí z množíren a po právní stránce není celá záležitost zatím uzavřena. Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo +420 608 203 741, kde vám poskytneme bližší informace.

Jméno: Lara
Věk: 1- 3 roky
Velikost: střední X AST
Snášenlivost: je potřeba ještě postupně učit komunikovat s ostatními pejsky, je na ně moc hrr, děti má ráda, ale vzhledem ke své zbrklosti spíše ke starším dětem
Nachází se : Praha

Lara je mladá, aktivní fenka, která se musí postupně naučit jak s ostatními psy komunikovat.Není agresivní, jen je moc zbrklá a hrr. V dočasné péči projde potřebným veterinárním kolečkem a kastrací a následně bude hledat domov. Pro Laru budeme hledat aktivní páníčky se zkušenostmi se psy, nejlépe se zkušenostmi s bull plemeny. Ač vydrží doma čekat a nic neničí, tak energie má na rozdávání a pokud by neměla aktivní vyžití, do budoucna by se trápila jak ona, tak páníček.