Loki – rezervovaný

Jméno: Loki
Věk: 8 měsíců ( narozen říjen 2019)
Velikost: velká nyní 30 Kg ( nejspíše kříženec bull plemene)
Snášenlivost: děti ano, fenky ano, psi venku po seznámení ano, kočičky prohání, ale neublíží jim
Nachází se: Psáry u Prahy
Kontakt : FB Mony Naa, tel: 723683561

Loki je velký statný pes, který je neskutečně srdečný milovník. Jeho největší láskou je věnovat pozornost svým paníčkům a užívat si každou chvilku s nimi. Má rád dlouhé procházky, které jsou pro něho s jeho nahromaděnou energií naprosto nezbytné. Učí se základním dovednostem, umí sedni, lehni, dávat packy jen povel zůstaň mu zní jako zmiz.

Na vodítku chodí krásně pokud s sebou nemá jiného psího kámoše. Když jde s nějakým pejskem tak se snaží tahat, aby mu náhodou neutekl. Stačí však chvilka a sám se úrovná a procházka s ním je příjemná. Loki je velmi inteligentní a vnímavý pes, který se všemu rychle učí. Z počátku měl velký problém v odloučení , štěkání a vytí v nepřítomnosti lidí se lepší a nyní si už ani sousedé nestěžují, je však potřeba s tímto nešvarem po přesunu na neznáme místo trochu počítat a nadále na odloučení pracovat. Kočičky prohání, ale neublíží. Jeho velkou předností je láska k dětem, děti miluje a dýchal by za ně.
Jaký domov tedy hledáme? Domeček se zahrádkou se spaním doma, aby se mohl vyřádit, klidně i byt, kde nebude vadit, že si bude první dny trošku povídat, než si zvykne. Domov kde se mu budou věnovat a dají mu potřebný výcvik, zároveň hromadu lásky a kde ho dokáží unavit. Pokud sníte o pejskovi, který Vás bude vítat i když nebudete mít zrovna dobrou náladu a každý problém vyřeší tím, že vás rozveselí, stačí zavolat a můžete se s Lokim seznámit. Pro Lokiho preferujeme domov, kde není jiný psí samec, kdy by mohly do budoucna vzniknout potíže. Buď tedy jako jedináček, nebo k fence.

Do adopce půjde Loki čipovaný, očkovaný, po podpisu adopční smlouvy s podmínkou kastrace ve vhodném věku a úhradě adopčního poplatku.