Max – v řešení

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou již v péči našeho spolku. Z různých procesních důvodů však zatím nemůžou být adoptováni. Může se jednat o jejich zdravotní stav, problémy se socializací atd. Dále se může jednat o pejsky, kteří byli odebráni svým majitelům nebo pocházejí z množíren a po právní stránce není celá záležitost zatím uzavřena. Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo +420 608 203 741, kde vám poskytneme bližší informace.

Jméno: Max
Vek: 8 let
Velikost: cca 20kg
Plemeno: krizenec NO/knirac
Nachazi se: Bezdekov u Rokycan ( Plzensky kraj)
Snasenlivost: pejsci nevadi, pokud nejsou rvaci, fenky nevadi, deti rozhodne ne

Max zil cely zivot na retezu, ktery mel jeste pred casem zarizly do krku, do vesnice se pristehovala jedna hodna pani, ktera se o Maxe zacla starat. Nechala si od majitelu napsat darovaci smlouvu, sundala mu retez a chodila Maxe krmit.
Nyni se Max nachazi v docasne peci, kde poznava opravdovy zivot. Miluje prochazky, potrebuje byt aktivni a zboznuje hazeni klaciku.
Lidem zacina verit, ale jde to opravdu pomalu.
Stale existuji situace, kdy se citi byt ohrozen a bud hned kousne a nebo poradne vyhrozuje, pak jako kdyz prepne vrti ocaskem a chce hladit. Neda se to predvidat.

Max potrebuje hlavne lasku, pevnou ruku, dostatek trpelivosti a aktivni psi zivot🐶🐶.

Momentalne ho ceka kastrace a pak je pripraven hledat opravdovy domov.