Mejzi – k adopci

Jméno: Mejzi
Věk: cca 1 rok
Velikost: větší
Snášenlivost: Mejzi má majetnické sklony, proto lépe jako jedináček, děti ano, ale je potřeba počítat s tím, že je může porazit, nebo v rámci hry drapnout, proto doporučujeme spíše k odrostlým, 12 a více let.
Nachází se: Vysočina, Šachotín
Kontakt: 776 881 772

Je to mladá cca roční, aktivní fenka, kříženec BOM a jako správná malina, i ona je taková tryskomyš. Z počátku trošku bojácná, v minulosti moc socializace nezažila, ale po seznámení je velmi hodná. Celý svůj dosavadní život prožila v kotci a ani teď život v bytě 2x nevyhledává. Když se nudí, dokáže totálně zrušit matraci, takže se hodí opravdu k aktivním lidem, kteří mají s povahou malinoise zkušenosti. Moc ráda se učí novým věcem, ať už základní poslušnost, nebo prvky obran, zdolává překážky, prostě vše, k čemu mají tato úžasná stvoření vlohy. Hygienické návyky má 100%.
Není zbytečně agresivní, ale dokáže být za přítomnosti pána velmi majetnická, takže na snášenlivosti bude ještě potřeba zapracovat, kočky vyzkoušené nejsou.
Jaký domov pro ni hledáme, takový, kde už ji člověk nezradí, páníček by měl mít zkušenosti s výcvikem, protože není nic horšího, než nevychovaná a nezvládnutá malina. Potřebuje pracovat a stále se učit novým podmětům, není vhodná k lidem v důchodcovském věku.
Hledáme pro ni domov, v domě se zahradou, kde může být umístěna v prostorném kotci, na který je zvyklá, ovšem majitel se jí bude muset plně věnovat, ne že ji jednou za den vypustí na zahradu. Určitě ne k boudě na řetěz. Byla by vhodná například pro nějakého psovoda, který by s ní dál pracoval a zaměstnal ji.

Mejzi půjde do nového domova kastrovaná, očkovaná, čipovaná, ošetřena proti vnějším parazitům, po předchozí návštěvě, kladné předkontrole a podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Datum přijetí: červen 2022, Vysočina. Postup adopce najdete zde.