Merlin – k adopci

Jméno: Merlin
Věk: 2 roky
Velikost: střední
Snášenlivost: větší děti ano, kočky ano
Nachází se: Lipany okr. Kolín
Kontakt: 777 391 398

Krasavec Merlin hledá nový domov a věří, že už bude opravdu ten pravý a trvalý. Je to takový mladý aktivní blázen, který potřebuje hodně vyžití a pohybu. Potřebuje být ve své rodině jedináčkem, chrání si svůj prostor a svého člověka, nerad se o to dělí s dalším psím parťákem a v tomto případě neváhá si svoje teritorium i značkovat. .
Ke svým lidem je velice přátelský, je to vděčný mazel a závisláček, i když je to občas, konečně jako každý chlap, svéhlavý paličák. Skvěle zvládá i roli gaučáka. Může být dobrým kámošem pro větší děti, které se mu budou aktivně věnovat, ale které současně budou mít pochopení pro to, že ne vždy má náladu s nimi blbnout. Jeho velikou vášní je míček. S domácími kočičkami, které před ním neutíkají, nemá nejmenší problém, nemá potřebu je lovit.
Má za sebou základní výcvik, nemá problém s košíkem, chůze na vodítku se musí ještě pilovat, protože má tendence táhnout. Jízdu autem zvládá na jedničku.

Protože špatně snáší samotu, byl by vhodný k někomu, kdo tráví většinu času doma nebo do domku se zahrádkou, kde by po dobu nepřítomnosti majitele mohl ve vhodných podmínkách počkat, až se mu ten jeho milovaný páníček vrátí domů. V žádném případě ale to není pes, který by měl být trvale venku u boudy. Se svojí rodinou potřebuje být v úzkém kontaktu. Určitě nedoporučujeme někam, kde by byla pravidelná dlouhá nepřítomnost majitele.

Do adopce půjde kastrovaný, očkovaný, čipovaný, odčervený, na adopční smlouvu a s adopčním poplatkem 1500,- Kč.