Myrta – v řešení

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou již v péči našeho spolku. Z různých procesních důvodů však zatím nemůžou být adoptováni. Může se jednat o jejich zdravotní stav, problémy se socializací atd. Dále se může jednat o pejsky, kteří byli odebráni svým majitelům nebo pocházejí z množíren a po právní stránce není celá záležitost zatím uzavřena.
Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo +420 608 203 720, kde vám poskytneme bližší informace

Jméno: Myrta
pohlaví: fena
věk: 4 roky
místo pobytu: Praha

Není vhodná k dětem, ideální pejsek pro starší lidi bez malých vnoučat. Bylo by jí nejlépe v domečku se zahrádkou v klidném prostředí, protože je stále ještě velmi bojácná. Má strach z lidí, z hluku, aut, MHD. Prostě je stále takový malý strašpytlíček.Klidně může být i s dalším klidným pejskem, na kterého by byla schopná si po pomalém seznamování i zvyknout. Přes den hygiena stoprocentně zvládnutá, v noci se bojí chodit ven, takže bývá problém. Doma je nejraději někde schovaná – na posteli, pod postelí, pod stolem – prostě tam, kde se zrovna cítí bezpečně. Na svém člověku je závislá. Pobyt o samotě není vyzkoušený.