Niko – v řešení

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou již v péči našeho spolku. Z různých procesních důvodů však zatím nemůžou být adoptováni. Může se jednat o jejich zdravotní stav, problémy se socializací atd. Dále se může jednat o pejsky, kteří byli odebráni svým majitelům nebo pocházejí z množíren a po právní stránce není celá záležitost zatím uzavřena. Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo +420 608 203 741, kde vám poskytneme bližší informace.

Jméno Niko
Věk: 1,5 roku
Velikost: velký, cca 18 kg
Nachází se: Praha 4
Snášenlivost: psi i feny v pohodě

Niko je kříženec německého ovčáka a labradora. Miluje procházky, ale nepohrdne ani gaučem. Je velmi kontaktní, s psíma kámošema i kámoškama vychází dobře, pokud jsou ovšem dotěrní, umí si sjednat pořádek. Je mladý, takže se velmi rychle učí a učení ho opravdu hodně baví a má z něho radost. Občas má tedy chvilky, kdy se z něho stane „hluchý“ pes, protože teď zrovna se mu prostě nechce. Ale to naštěstí netrvá dlouho a správným přístupem se dá tahle jeho „hluchota“ odbourat.

Bude hledat domov u aktivní rodiny, která mu dopřeje dostatek pohybu, u lidiček, kteří ho budou milovat, ale současně budou důslední a hlavně trpěliví, protože vše se teprve nyní začal učit. Určitě nedoporučujeme k malým dětem, protože je to takový velký nevyblbnutý blázínek, který by je mohl v rámci svých her nechtěně porazit.

Jakmile bude mít po kastraci, začne svůj domov už nedočkavě vyhlížet.