Oliva, Málaga, Darcy, Merlot, Lugo – k adopci

Jméno: Oliva – fenka, Málaga – fenka, Darcy – pejsek, Merlot – pejsek, Lugo – pejsek
Věk: narozeni 26.1.2023, k odběru po 26.3.2023
Váha: Momentálně cca 3-3,5 kg, v dospělosti menší střední
Snášenlivost: psi i fenky bez problému, kočky nejsou vyzkoušeny, k rozumným dětem, které vědí, jak se k pejskům chovat.
Manipulace: bezproblémová
Nachází se: Sobotka, okres Jičín
Kontakt: Pavla Špringerová – Facebook, pavla.springer@gmail.com, WhatsApp +420605388977

Ahoj,

je nás pět a hledáme nové domovy! Narodili jsme se mamince Daisy 26.1. za dramatických okolností. Dočasná teta se strejdou našli naši maminku v noci v lese v mrazu zanedbanou, opuštěnou a vyčerpanou a tak si ji vzali k sobě domů. A druhý den jsme se jako velké překvapení narodili my! Teta se strejdou zvládli porod levou zadní, i když byla naše maminka úplně vyčerpaná a vystrašená. Stejně je to velká hrdinka. A tak si nás teta se strejdou všechny nechali v dočasné péči a už šest týdnů se o nás denodenně starají, vychovávají nás a pomáhají naší mamce Daisy.

My jsme veselá a pěkně divoká partička sourozenců, dvě holčičky a tři kluci. Všechno se snažíme poznávat a prozkoumávat, jsme velcí dobrodruhové a všechno nás zajímá. Nejraději se spolu honíme, lítáme a pereme se a nebo si hrajeme s naším náhradním taťkou, obrovským retrívrem Teddym. Mamka je už z nás občas pěkně unavená, ale my se ničeho nebojíme. Chvíli si hrajeme a pak zase dost tvrdě spíme a necháme se chovat, jsme přece ještě malá štěňátka. Nevadí nám žádné cizí zvuky, jsme zvyklí na televizi, pračku, koště, vysavač. Ničeho se nebojíme. Zoubky nám teprve rostou, takže zatím jíme namočené granulky, paštičky a konzervičky. Mamka nám ještě někdy dokonce dovolí mlíčko. Protože jsme opravdu ještě mimina, noví páníčci nás budou muset všechno naučit. Naše socializace zatím může probíhat jenom doma, ale jsme hodně zvědaví, a tak doufáme, že s námi noví páníčci budou chtít všechno objevovat a ukazovat nám krásy světa.

Rádi bychom našli páníčky, kteří nás budou milovat a budou se nám věnovat. Budeme rádi za domeček
se zahrádkou, ale není to nutné, důležité je mít spoustu místa v srdci a čas na nového člena rodiny. Neradi bychom dopadli jako maminka, kterou někdo vyhodil s námi v bříšku a několika dalšími pejsky v zimě v lese. Teta a strejda pro nás prostě chtějí jen to nejlepší, hlavně lásku.

Do adopce půjdeme odblešení, odčervení, očkovaní, po předchozí předadopční kontrole, s podmínkou kastrace ve vhodném věku a taky se potom za nás musí uhradit adopční poplatek.

Za úžasné fotečky děkujeme Martině! https://www.facebook.com/martina.vanickova.3

Datum přijetí: 26.1.2023, Sobotka. Postup adopce najdete zde.