Oreo – rezervace

Jméno: Oreo
Věk: narozen 27.10.2022
Velikost: štěně, v dospělosti očekáváme cca 20-25 kg, takže větší střední
Snášenlivost: miluje všechny bytosti
Nachází se: Praha
Kontakt: weroniqque@post.cz

Oreo je štěně s největším srdcem a hledá někoho, koho může zahrnout svojí láskou. Je to hravé, veselé a velmi aktivní klubíčko na vysokých nožičkách. Až vyroste, bude mít přibližně 20-25 kg, jeho maminka prý byla border kolie a o otci netušíme vůbec nic, ale tipujeme labradora – takže se dá říct, že je to středně velké plemeno. Hygienu má už vychytanou, a když chce ven, tak si prostě stoupne ke dveřím a upozorní vás. Je hodně učenlivý, za velmi krátkou dobu se naučil základní povely, a dokonce i nějaký tríčky, kterýma vás okouzlí. Oreo miluje lidi, děti i psy, každého s nadšením vítá. Je to štěňátko, které vám bude věřit a bude si vás ostražitě hlídat. Všude.

Potřeboval by k sobě spíše někoho aktivního, kdo s ním bude často chodit na dlouhé procházky či výlety. Jízda v autě mu nedělá problém, ani ta dlouhá. Často se nenechá unavit ani házením balónků, které poslušně nosí zpátky. A k životu (podle svých vlastních slov) potřebuje plyšáky i jiné hračky, ideálně ty, co pískají. Rozhodně se nejedná o pejska, který by měl být dlouhodobě venku nebo dokonce zavřený v kotci! Potřebuje svůj pelíšek ideálně někde poblíž vás.

Do adopce půjdu odblešený, odčervený, očkovaný, po předchozí předadopční kontrole, s podmínkou kastrace ve vhodném věku a taky se pak za mě musí uhradit adopční poplatek.

Datum a místo příjmu: 31.1.2023, Praha. Postup adopce najdete zde.