Peggy – k adopci

Jméno: Peggy
Věk: 5 let
Velikost: 31 kg
Snášenlivost: děti, psi, fenky po seznámení v pohodě, kočky se snaží honit, ale neublíží jim
Nachází se: Jablonné v Podještědí
Kontakt: Lenka Schieszelová, tel. 777 843 080

Peggy je naprosto úžasná a nekonfliktní fenka, tak trošku smolařka, která za svůj život již vystřídala několik majitelů. Na lidi však nezanevřela a stále miluje jejich přítomnost. Hodně rychle se upíná a je moc ráda v přítomnosti člověka.

Od posledního majitele máme informace, že by se mělo jednat o křížence amerického stafordšírského teriéra a malorské dogy. Peggynka má na jedné kyčli DKK stupně 1a po příchodu do dočasné péče měla velké potíže chůzí. To se nyní po nasvalení a zhubnutí hodně spravilo. Do budoucna je potřeba ještě upravit váhu směrem dolů a postupně nasvalovat. Pak se s největší pravděpodobností bude i její chůze upravovat.
Peggy je čistotná, hygienu zvládá na 100 procent, doma nic neníčí a vydrží sama čekat až dorazíte domů
Peggynka je naprosto nekonfliktní fenka, která by v novém domově uvítala ještě nějakého psího parťáka. Protože by s přihlédnutím k mírným pohybovým potížím neměla několikrát denně zvládat cestování po schodech, hledáme krom pro ni krom hromady lásky i domek se zahrádkou, kde bude bydlet uvnitř a bude moci na zahradě dovádět. Není určena pro celodenní pobyt venku bez přístupu k lidem, velmi špatně by to psychicky nesla.

Do adopce půjde očkovaná, čipovaná, kastrovaná na adopční smlouvu a s adopčním poplatkem 1500 Kč.