Pipin – odešel za duhový most

Pipin už odešel za duhový most.

A máme tu pro vás další příběh se šťastným koncem.
Pipínek je již skoro šestnáctiletý dědoušek, který se k nám dostal v červnu 2018. Celých svých 15 let žil v příšerných podmínkách, neznal pohlazení, lásku, neviděl veterináře. Kupodivu, toto vše vůbec nezanechalo sebemenší následky na jeho psychice. Miluje lidi, užívá si mazlení. Jediný jeho problém je ten, že díky tomu, že nebyl vůbec opečovávaný, přinesl si sebou do současného báječného života kožní problémy, které plynou z alergie na bleší kousnutí.
Vzhledem k jeho věku a z toho plynoucím možným zdravotním problémům, zůstává Pipínek v doživotní péči našeho spolku. A protože se ve své dočasné péči náramně zabydlel, je tam již právoplatným členem rodiny, stala se jeho současná dočasná péče jeho trvalým domovem. Je tam nesmírně šťastný a my doufáme, že si to svoje hodně opožděné štěstí ještě nějaký rok užije.

V případě Vašeho zájmu o podporu Pipina nás neváhejte kontaktovat na emailu kristina-pnp@seznam.cz anebo pište do zpráv na Facebooku Kristině Wurstové. Své příspěvky můžete zasílat na transparentní účet spolku číslo 222666000/2010.

Jsme vděčni za každou vaši pomoc a podporu.