Piškot – k adopci

Jméno: Piškot
Věk: 12 let
Váha: 8kg
Kontakt: 774 103 867
Nachází se: Liběšice u Litoměřic

Piškotek je cca 12ti letý chlapeček špice, který se toulal po silnici za tmy s utrženým řetězem za sebou.
Našla jsem ho ve velmi zanedbaném stavu zadredován, špinavý, hladový, začervený s kašlem. Po našem seznámení jsem si všimla, že již hůř vidí a slyší, což mi potvrdila i lékařka na vstupní prohlídce, kde jsme zjistli krev v moči a zvýšenou hladinu leukocytů, tak jsme dostali ATB na 14dní a odčervovací tabletku.
Jelikož byl asi poprvé v životě na veterině, tak se z přítulného oddaného seniora stal bojovník, který si nenechal líbit vůbec nic, jen tak tak jsme poslechli srdíčko, kde se ozývala šelest, ale jeho zdravotní stav je odpovídající věku.

Má rád kratší procházky, které si užívá, ale už toho tolik neujde proto by byl vhodný ke starším lidem. Má velkou chuť k jídlu a většinu času prospí. Piškotek je nesocializovaný, čůrá kde a kdy potřebuje (není vyloučeno, že je to způsobeno i zdrav.stavem), proto by mu bylo dobře v domku se zahradou, už je starý na jakoukoliv převýchovu. Tím, že hůř vidí, tak se na něj musí dávat pozor, aby někam nespadl a neublížil si. Proto by byla vhodná zahrada bez bazénu či nějakých výšek. Na ostatní pejsky vůbec nereaguje jde si po své cestě a nikdo ho nezajímá.

Najde se někdo kdo by dal tomuto nenáročnému dědulkovi důstojné dožití, které si jistě zaslouží?

Do adopce půjde očkovaný, čipovaný, kastrovaný, na adopční smlouvu za adopční poplatek 500,-